Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Geleceğin Trendlerini Özel Bankacılık Belirleyecek

Bankalar, müşterilerinin belirli bir limit üzerindeki varlıklarını en karlı şekilde yönetmek konusuna kıyasıya bir rekabet içinde. Bu rekabet, Türkiye'de ''Özel Bankacılık'' hizmetin hızlı yükselişini berberinde getirdi.
Geleceğin Trendlerini Özel Bankacılık Belirleyecek
Bankacılık hizmetlerinin bugün geldiği nokta, sahip olunan servetin korunması, büyütülmesi ve hatta gerektiği zaman makul şekilde paylaşılmasını profesyonel destek alarak gerçekleştirebilmeyi mümkün hale getiriyor. Bu destek, küresel adıyla “Private Banking”, Türkiye’deki yaygın adıyla “Özel Bankacılık” çerçevesinde bankalar tarafından sunuluyor. Özel bankacılık (private banking), yüksek finansal varlığa sahip gerçek kişilere verilen bireysel bankacılık ve finansal danışmanlık hizmetlerinin bütününü kapsıyor. Banka, müşterilerinin profilini belirleyerek onun ihtiyaç ve yatırım tercihlerine göre kişiye özel alternatif ürünler sunuyor.

Özel bankacılık hizmetleri yurtdışında 1 milyon dolar ve üzerindeki varlığa sahip olan müşterilere sunulurken Türkiye’de bu rakam, çeşitli bankalara göre değişiklik gösterebiliyor. Bankalar bünyelerinde sadece özel bankacılık hizmeti veren şubelerle de çalışmalarını sürdürüyor. Avrupa ülkelerinde özel bankacılık uygularının geçmişi oldukça eskiye dayanırken, Türkiye’de son dönemde hızlı bir yükselişe geçti ve birçok banka bu alanda rekabet içerisinde özel hizmetler geliştirmeye başladı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017