Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hayatınızın en güzel anı sanıyoruz ki düğününüzdür. O özel günde giydiğininiz gelinliğin her konuda sizi temsil etmesi ve rahat ettirmesi gerekir. Peki, bu gelinliği seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?
Düğününüzün en güzel ve heyecanlı anı… Gelinlik modelinizi seçerken yakışmasının yanı sıra ne kadar rahat hareket edebileceğinizi de düşünün… Sürekli dikkatli davranmanızı gerektirecek modelleri tercih ederseniz, hayal ettiğiniz gece bir işkenceye dönüşebilir. Bu yüzden düğün organizasyonu yalnızca nikah salonunda değil bir bütün olarak değerlendirin.

Eğer düğün yemeği boyunca taşıyacağınız bir model olacaksa hem eşinizle dans ederken hareketlerinizi kısıtlamalı hem de gelen olarak rahat etmenize imkan sağlamalıdır. Pek çok kişinin hayatında bir kez giyeceği gelinliğin hem çok özel hem de benzersiz olması istenir. Bu özel töre hazırlanan gelinlik için hiç kimse işini şansa bırakmak istemez. Romantik kumaşlar ve kesimlerde hazırlanmış modeller, dünya vitrinlerinde boy göstermeye devam ederken Wedding Shopping Card’ın sizin için seçtiği modellerin fikir vermekte yardımcı olacağını düşünüyoruz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017