Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Gemi Seyahatinin Farklı Alternatifi Nehir Cruise...

Klasik cruise turlarından farklı rotalar izleyen ve okyanus gemilerine göre daha basık ve uzun gemilerle yapılan nehirde cruise seyahatlarini mutlaka tecrübe etmelisiniz.
Gemi Seyahatinin Farklı Alternatifi Nehir Cruise...
Tuna Nehri Tuna yani Daube Nehri, Valga'nın ardından Avrupa'nın en uzun 2. nehri... Nehir, Batı Almanya'nın Kara Orman adı verilen ağaçlıklı dağ bölgesinden doğar ve 2.850km. yol katederek Karadeniz'e dökülür. Tuna 9 farklı ülke kateder: Almanya, Avusturya, Slovakya, Bulgaristan, Romanya, Macaristan, Hırvatistan, Sırbistan ve Ukrayna. Avrupa tarihine tanıklık etmiş ve dünyanın seyrini değiştirmiş bu ülkelerden geçerken Viyana, Budapeşte ve Bükreş gibi şehirleri görme şansına erişirsiniz. Dünyanın en ünlü müzisyenleri Mozart ve Strauss bu efsanevi nehirden ilham alarak senfoni ve valsler bestelemişlerdir.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017