Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Genç Sevgili Nasıl Tavlanır?

Genç bir sevgili, akran bir sevgiliden çok daha güzel, neşeli ve vakit geçirmesi çok daha rahat olabilir. Peki, bu kadar avantaj söz konusuyken, hem genç hem sizinle yaşıt rakiplerinizi nasıl geride bırakacaksınız? Yaşınızın getirdiği deneyimi, birkaç püf noktasını gözden kaçırmadan kullanarak zafere ulaşmak elinizde.
Genç Sevgili Nasıl Tavlanır?
Lisede kızların hep bir, iki dönem üstteki erkekleri beğendiğini, kendi sınıf arkadaşlarına ise çoluk çocuk gözüyle baktığı günleri hatırlıyor musunuz? Aslında her şey hala aynı… Zamanında siz 20’lerinizdeyken, size yüz vermeyip 20-35 yaşında kariyerine başlamış, hayatta biraz daha mesafe kat etmiş adamları tercih eden kızlar, bugün 30’lu yaşlarında hala bekarlarsa yine kendilerinden büyük erkekleri tercih ediyordur.

Kadınlar doğaları gereği kendilerinden daha büyük ve olgun adamları çekici bulmaya eğilimlidir. Elbette kendilerinden büyük erkekleri tercih ederler derken, 20’li yaşlarının başındaki bir kızın, 60 yaşında bir dedeyi çekici bulmasından bahsetmiyoruz. Şayet bu örnek gerçek hayata geçerse mutlaka adamın milyoner veya Hollywood yıldızı olduğunu görürsünüz. Sıradan bir adamın böyle bir başarıyı gerçekleştirme şansı yok denecek kadar azdır lakin yine de, 30’lu yaşlarının başındaki bir adam pekala 20’li yaşlarının başındaki kızlara hitap edebilir. 30’lu yaşlarındaki adam için böyle bir deneyim hayat boyu hatırlanacak şahane bir fırsat hatta iyi bir evliliğe giden ilk aşama bile olabilir. Aynı şekilde 40’lı yaşlarındaki boşanmış bir erkek, 30’lu yaşlarını süren bir kadınla çok güzel bir ilişki yaşayabilir.

Genç kızlarla birlikte olmanın erkekler için birçok avantajı var. Bu noktada akla ilk gelen fiziksel avantaj oluyor. Her ne kadar günümüzde orta yaş arifesindeki kadınlar bile spor ve botoks takviyesiyle yıllara meydan okumaya çalışsa da, ortalama bir 20’li yaşlardaki kızın, 30’lu yaşlarını süren hemcinsinden çok daha güzel göründüğü de yadsınamaz bir gerçek. Lakin genç sevgilinin avantajları sadece fiziksel artılarla sınırlı değil. Genç bir kadını, olgun hemcinsinden daha çekici kılan en önemli özelliği toyluğu. 30’lu yaşlara gelince kadınların üzerine çöken “Her şeyi gördüm, yaşadım” havası ve ukalalıkları, yerini daha genç olanlarda hayat enerjisine ve iyi niyete bırakıyor. Zira bütün sevgilileri tarafından terk edilmiş, hiçbir beraberliğinde dikişi tutturamamış üstüne üstlük kariyer rekabeti, maddi sıkıntılar gibi yetişkinlik hayatının karanlık yüzüyle tanışmış bir kadının kötümser ve daha sinirli olmaması kaçınılmaz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017