Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Gençlik İksiri Büyüme Hormonu Salgılatmak Elinizde!

Son yıllarda insan ömrünü uzatmak ve genç kalmanın sırlarını bulmak adına yapılan tüm araştırmalarda gençlik aşısı olarak adlandırılan büyüme hormonu, hipofiz bezinin salgıladığı, organizmanın büyümesini sağlayan bir hormondur.
Gençlik İksiri Büyüme Hormonu Salgılatmak Elinizde!
Organizma yaşlandıkça vücudun salgıladığı büyüme hormonu miktarı düşer. İnsanın ruhsal ve fiziksel sağlığının devamı için hipofiz bezinin büyüme hormonu salgılaması gerekir. İnsan ömrünü uzatmak ve genç kalmanın sırlarını bulmak adına yapılan tüm araştırmalarda gençlik aşısı olarak adlandırılan büyüme hormonu, hipofiz bezinin salgıladığı, organizmanın büyümesini sağlayan bir hormondur.

Büyüme işlemi iki farklı şekilde gerçekleşir. Bazı hücreler hacimlerini arttırırlar, bazı hücreler de bölünerek çoğalırlar. İşte bu iki işlemi de sağlayan ve yöneten büyüme hormonudur.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017