Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

General Electric’in Türkiye Stratejisi

General Electric dünyada “stratejik” alanlara odaklanan dev şirketlerden biri… Türkiye ve bölge operasyonlarının başında ise Kürşat Özkan var. Özkan, GE’nin gelişen Türkiye’nin “hub-geçiş noktası” olduğunu belirtiyor.
General Electric’in Türkiye Stratejisi
GE (General Electric) dünyada “stratejik” alanlara odaklanan dev şirketlerden biri… Türkiye ve bölge operasyonlarının başında ise Kürşat Özkan var. Özkan, GE’nin finans ağırlığını azaltıp BRIC ve diğer gelişmekte olan ülkelerde enerji, sağlık ve ulaştırma gibi altyapı alanlarına odaklanacağını belirtiyor. 1 milyar dolarlık iş hacmine ulaştıkları Türkiye’de ise bunların yanı sıra lokomatif, havacılık ve Ar-Ge yatırımlarında da büyüme gündemde…

GE’nin gelişen işlerinde Türkiye’nin “hub-geçiş noktası” olduğunu belirten Türkiye Genel Müdürü Kürşat Özkan, bölge fırsatlarının yanı sıra yeni teşviklerin getirilerine de dikkat çekiyor. “Yeni işbirlikleri gündeme gelebilir” diyen Özkan, gelecek hakkında şunları söylüyor: “Rekabet gücü ve iş hacmi artan Türkiye’de bir ileri teknoloji Ar-Ge merkezini düşünmemiz gerekebilir.” Önümüzdeki beş yılda Türkiye’de çift haneli büyümeyi planlayan GE, en büyük atılımı enerjiden bekliyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017