Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Gervasoni’nin Gay Sweet Nuvola Koleksiyonu

Paola Navone’nin şiirsel dünyası, Gervasoni’nin Gay Sweet Nuvola koleksiyonuyla dekorasyon dünyasında güçlü izler bırakmaya devam ediyor.
Gervasoni’nin Gay Sweet Nuvola Koleksiyonu
Gervasoni’nin Milano Fuarı’nda tanıttığı yeni koleksiyonu Gray Sweet Nuvola, mutlu ev kavramının altını çiziyor. Paola Navone imzasını taşıyan koleksiyon zarif, yalın, şiirsel, çok kültürlü, sakin, keyifli kavramlarından ilham alıyor. Gri tonların öne çıktığı yaşam alanlarında, beyaz ve siyah rengi, carrara mermeri, ahşap ve hasır dokularıyla uyumlu bir atmosfer yakalıyor.

Tasarımlarda farklı zaman ve mekanlardan ilham alan kumaşlar keten, pamuklu veya denim olarak tercih edilmiş. Toprak ve deniz tonlarını anımsatan sofistike renk kombinasyonları parlak renklerle bir arada kullanılmış. Türkiye’de Moda Bagno tarafından temsil edilen Gervasoni, yeni koleksiyonuyla modern eklektiklere ve göçebe ruhlara sakin ve mutlu formüllerle zenginleştirilmiş bir yaşam alanı sunuyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017