Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Getir Götür İsmail’in Hikayesi

Finansbank’ın “Getir Götür İsmail’i son günlerin en fazla konuşulan reklam kampanyalarından biri kuşkusuz. Finansbank’ın yeni yatırımcıların arkasında olduğunu vurgulayan kampanya sosyal medyada bir hayli ilgi uyandırdı. Peki, bu başarılı çalışmanın arkasında nasıl bir kreatif süreç var?
Getir Götür İsmail’in Hikayesi
Finansbank’ın, “Rüzgar”dan sonra aynı duygu yoğunluğunu yakalamaya çalıştığı “Getir Götür İsmail” adlı reklam filmi son günlerin beğeni toplayan kampanyalarından biri olarak dikkat çekiyor. Geçtiğimiz yıl, Finansbank’ın yeni yatırımcıların arkasında olduğunu vurgulayan, rüzgarın neden olduğu absürt ve komik olayları ekrana taşıyan reklam filmi, bir küçük esintiyle başlayarak rüzgar güllerine uzanan ticari bir serüveni hikaye ediyordu ve “Bizce mümkün” sloganıyla hedef kitlesine ulaşıyordu. Getir Götür İsmail’de işte bu kurgunun bir devamı olarak çıkıyor karşımıza. Reklam tüm mahallenin getir götür işlerini tek başına sırtlanan sonrasında ise bir teşkilat kuran küçük İsmail’in öyküsünü konu ediyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017