Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Geveze Kimdir? Geveze Röportajı

Türkiye’nin en başarılı radyo programcılarından biri Geveze. 21 yıldız yaptığı işi yapmaya devam ediyor. Yakın zamanda bir de müzik grubu kurdu. Şovmen, sunucu, animatör, şarkıcı, tamirci ve tabii radyo programcısı Geveze, kurtlarını bu kez Boxer’ın teybine döktü.
Geveze Kimdir? Geveze Röportajı
21 yıllık radyocusunuz. Hep sabah 06:30’da mı başladı programlarınız?

Hayır, 16 yıldır sabah saatlerinde yapıyorum. Ondan önce öğlen ve akşam saatlerinde de programlar yaptım.

Fakat en büyük hobilerinizden biri uykuymuş…

Uyku; tabii buna hobi denebilirse. Uyku benim için bir yaşam sanatı… En çok özlediğim şey uyumak. Her yerde her şekilde uyuyabilirim. Öğrencilik yıllarımda her sabah okula otobüsle giderdim. Okulum Şişhane’deydi, evimde Şişli’deydi. Şişli’den Şişhane’ye otobüsle giderken hep uyuyakalırdım. En son durak Eminönü’nde uyanırdım. Sonra bir daha tüm yolu geri dönerdim.

Bir erkek için sizi ayrı tutuyoruz ama Adriana Lima ile uyumak farklı olabilir miydi?

Yok ya, ben Adriana Lima’yı o kadar beğenmiyorum. Güzel bir kadın ama çok güzel bir kadın da değil bence. Ama bu biraz da güzellik anlayışıyla alakalı bir durum, mesela ben daha çok olgun hatlara sahip kadınları güzel buluyorum. Yani daha Türk kızı tipli kadınları beğeniyorum diyelim.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017