Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Gezginlerin Mola Noktası ‘Ayvalık’

Uzun yıllardan beri gezginlerin mola noktası olan Ayvalık, Ege Denizi kıyısında, alçak tepeli bir alanda kurulu bulunuyor. Son zamanlarda dalgıçlar için bir çekim merkezi haline gelen Ayvalık, berrak denizi ile dikkat çekiyor.
Gezginlerin Mola Noktası ‘Ayvalık’
Ayvalık, Ege Denizi kıyısında, alçak tepeli bir alana kurulu. Bu ilçe çok uzun yıllardan beri gezginlerin mola noktası. Turizmin gelişmesiyle taş döşeli birçok sokağı, asfaltlansa da kasaba samimiyetinden ödün vermeden ağırlıyor konuklarını. Ayvalık’ın berrak denizi, son zamanlarda dalgıçlar için de bir çekim merkezi haline geldi. Ayvalık otel alternatifleri istediğiniz tatile en uygun çözümü sunuyor. Ayvalık otelleri samimi hizmetiyle sizi şehrin yoğun stresinden alıp götürüyor.

Ayvalık’ta gezilecek yerler arasında Hamidiye Camii, Sarımsaklı Plajı, Çamlık, Şeytan Sofrası, Cunda, Taksiyarhis Kilisesi, Altınova ve Ayvalık Adaları’nın yer alıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017