Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Girard-Perregaux'den Dev Transfer!

Ünlü İsviçre saat markası Girard-Perregaux Kobe Bryant tarafından kurulan vakfı destekleme kararı aldı.
Girard-Perregaux'den Dev Transfer!
İsviçre’nin önde gelen markalarından Girard-Perregaux, basketbol süperstarı Kobe Bryant’ın eşiyle birlikte kurduğu vakfı destekleme kararı aldı. İnsanların yaşam standartlarını yükseltmek için kurulan vakıf, Los Angeles’te bağış toplama etkinliği düzenlendi.

Canlı müzayede gerçekleştirilen geceye Cindy Crawford, Rande Gerber, Jo Champa, Red Hot Chili Peppers’dan Flea’nin de aralarında bulunduğu bir çok ünlü isim katıldı. Toplanan tüm gelirin vakıfa bağışlandığı gecenin sonunda Kobe Bryant “Los Angeles’daki genç evsiz insanlara yönelik çalışmayı Girard-Perregaux’un desteklemesinden mutluyum. Katkıları, bu kritik konu üzerinde gerçek bir etki yapmamıza yardımcı oluyor.” dedi. Müzayede de yer alan Girard-Perregaux WW.TC Shadow gece Bryant’ın kolunu süsledi.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017