Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Girişimci Kulübü Çalışmaları Başladı

Türkiye’nin ilk “Girişimci Kulübü” çalışmalarına başladı. Capital ve Ekonomist dergilerinin öncülüğünde kurulan kulüp, Türk iş dünyasını yepyeni bir platformda buluşturuyor. Avea’nın işbirliğiyle başlatılan “Girişimci Kulübü”, Türkiye’nin girişimcilerini bir çatı altında toplamayı hedefliyor.
Girişimci Kulübü Çalışmaları Başladı
“Girişimci Kulübü”, Capital ve Ekonomist dergilerinin öncülüğünde Türkiye’nin bütün girişimcilerini bir araya getiriyor. CEO Club ile büyük bir başarıya imza atan dergiler, buradan kazandığı tecrübeyle bu kulübü hayata geçirdi. Sektörünün öncü ismi Avea ile de işbirliği yapan Capital ve Ekonomist dergileri, ekonomiye yeni bir soluk kazandırmak, girişimcileri bir network içinde buluşturup vizyon paylaşımlarına olanak sağlamak amacıyla bu kulübe hayat verdi.

Türkiye’de girişimciliği özendirme ve destekleme misyonuyla faaliyet gösterecek olan bu yeni platform, aynı zamanda girişimcilerin bir araya gelerek networking imkanı bulacakları, önemli konuşmacıların ağırlanacağı etkinliklere de ev sahipliği yapacak. Girişimci Kulübü kapsamında, Türkiye’nin önde gelen girişimcileri belirli periyodlarla bir araya gelerek dünyadaki ve Türkiye’deki gelişmeleri değerlendirerek gelecek vizyonlarını paylaşacak.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017