Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Girişimcilikte Fark Yaratan Kadınlar Aranıyor

Ekonomist Dergisi, Garanti Bankası işbirliği ve KAGİDER’in katkılarıyla düzenlenen ‘Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması’ tam yedi yıldır aralıksız devam ediyor. Türkiye’de kendi başarı hikayelerini yazmış kadın girişimcilerin ödüllendirildiği yarışmanın son başvuru tarihi 30 Haziran.
Girişimcilikte Fark Yaratan Kadınlar Aranıyor
Ekonomist dergisi olarak, Garanti Bankası ve Türkiye Kadın Girişimciler Derneği’nin (KAGİDER) işbirliğiyle, her yıl Türkiye’nin başarılı kadın girişimcilerini Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması ile ödüllendiriyor ve kamuoyunun karşısına çıkarıyoruz.

Tam yedi yıldır süren bu serüven Türkiye’de daha önce bu alanda imza atılmamış bir işin sürekliliği ve her geçen yıl büyüyen bir organizasyona dönüşmesi anlamında yarışmanın tüm paydaşlarına haklı bir gurur yaşatıyor.

Zira ilk yıl yalnızca 113 kadın girişimciden aldığımız başvuru kar topu etkisiyle büyüyerek geçtiğimiz yıl rekor katılımla 6 bin 200 kadın girişimcinin hikayesini paylaştığı bir organizasyona dönüştü. Türkiye’de kayıtlı yalnızca 80 bin kadın girişimci olduğu düşünülünce Türkiye’nin Kadın Girişimci Yarışması salt kadınlara cesaret veren ve girişimci ruhlarını ortaya çıkaran bir platform haline geldi.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017