Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

GittiGidiyor.com Yeni Ofisine Taşındı

GittiGidiyor.com, yeni standartlarını yansıtan yeni bir ofise taşındı. GittiGidiyor Pazarlama ve Satış Yöneticisi Hakan Kayamam, eBay’in de desteğiyle liderliği hedeflediklerinin altını çiziyor.
GittiGidiyor.com Yeni Ofisine Taşındı
eBay entegrasyonu sonrasında kurulan yeni departmanlarıyla, Ataşehir’de yeni ofisine taşınan GittiGidiyor, bu yıl yüzde 50 büyüme hedefliyor. GittiGidiyor Pazarlama ve Satış Yöneticisi Hakan Kayamam, çalışanların rahat, huzurlu bir ortamda daha fazla sosyalleşerek çalışabilmelerini amaçladıkları yeni ofislerinde; yöneticiler dahil herhangi bir statü farkı gözetilmeksizin herkesin aynı standartta masalarda çalıştığını anlatıyor. Açık ofis alanında yer alan özel tavan, yüksek akustil değeri olan renkli tavan panellerine sahip; bu sayede kalabalık ofiste hiç gürültü olmadan çalışabiliyorlar.

Aydınlatma tasarımının biçimlenmesindeki en önemli faktörün enerji verimliliği olduğu ofiste çalışanlar, sosyal alanlarda kahvaltı edip, Playstation oynayabiliyor veya kitap okuyor. Hakan Kayaman ile GittiGidiyor’un yeni ofisini ve eBay entegrasyonu sonrasında yaşanan gelişmeleri konuştuk.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017