Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Giyinme Odaları İçin Yaracı Fikirler

Her günü derli toplu, her günü bir öncekinden daha mutlu, her günü sakin, her günü o güne şans getirecek kadar tertipli bir giyinme odası var mıdır? Yoktur çünkü çoğu zaman zaten biz kendimiz bile bilemeyiz ki ne giyeceğimizi, ne aradığımızı…
Giyinme Odaları İçin Yaracı Fikirler
“Bu ev çok küçük, artık bize yetmiyor” ya da “daha fazla dolap olmalı, hiçbir şeye yer bulamıyorum” sözleri hepimize tanıdık gelmiştir. Vakit ayırıp düzenledikten, fazlalıkları attıktan sonra aslında evin hiç de küçük olmadığını hatta yer bile kaldığını fark ederiz. Bir şey aramaya başladığımızda da koyduğumuz yeri unutur, evin içinde döner dururuz.

Çözüm basit aslında. Uygulayacağımız birkaç pratik yöntemle aradığımız her şeyi rahatlıkla bulabilir en önemlisi evlerimizde düzen ve huzurun hüküm sürdüğü ve bizim de bunun keyfini sürdüğümüz bir atmosfer oluşturabiliriz.

Giyinme odanızda yeterli alan varsa, mutlaka küçük bir koltuk ya da rahat bir puf koymanızı öneririz. Bu ne işe mi yarayacak? Siz giyinirken fikrini almak için giyinme odanıza çağırdığınız arkadaşlarınız, eşiniz, sevgiliniz, anneniz, kardeşiniz öyle uzun uzun ayakta durmak yerine rahat rahat oturup hiç sıkılmadan size fikir verecek.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017