Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Gizem Karaca Kimdir?

Üç ülke değiştirmiş, baleden kemana sanatın her dalına el sürmüş, kısacası 19 yıla çok şey sığdırmış biri. Çoğu kişiye göre ‘Eve Düşen Yıldırım’ın çok izlenmesinde tartışmalı senaryodan çok, onun payı var. Peki Gizem Karaca ilk dizisi ile yakaladığı şöhreti güzelliğine mi borçlu yoksa televizyon dünyası yeni bir oyuncu mu kazandı?
Gizem Karaca Kimdir?
İstanbullulara 1990’lı yıllarda kulüp kültürünü doyasıya yaşatan, bir tarafı denizin mavisi, diğer tarafı ağaçların yeşiliyle çevrili Çubuklu 29’dayız. Gizem Karaca ile yapacağımız kapak çekiminin hazırlıkları hızla sürüyor. Bir yandan da hepimiz merak içerisindeyiz. Acaba televizyonda göründüğü kadar güzel mi?

Gizem Karaca, yaklaşık iki saat sonra gülümseyerek iniyor otomobilden. Mini şort, üzerine giydiği siyah bluzu, ayağında babetleriyle etrafına saçtığı enerji, güzelliğini gölgede bırakıyor. Ne tam bir “Lolita” ne de yetişkin bir kadın. Bu ikisinin karışımı. Olmaya çalışmıyor, doğal hali bu.

İkincilik kazandığı L’Oreal Miss Turkey yarışmasında 1.70 metre boyunda olduğu için elenmenin eşiğinden dönmüş. Juriye kendini, “Boyum yerine gülümsememi veya sıcakkanlılığımı göz önünde bulundurabilirsiniz” diye savunduğunu anlatıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017