Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Gizem Özdilli Yeni Kitabını Anlattı

‘Gizem’in Mutfak Aşkı’ adlı kitabı Gourmand World Cookbooks Awards’a aday gösterilen Gizem Özdilli, Paris’ten Türkiye’ye ödülle döneceğine inanıyor.
Gizem Özdilli Yeni Kitabını Anlattı
‘Gizem’in Mutfak Aşkı’ adlı kitabı Gourmand World Cookbooks Awards’a aday gösterilen Gizem Özdilli, Paris’ten Türkiye’ye ödülle döneceğine inanıyor. Zamansızlıktan ötürü bu ay kıyılacak nikahını erteleyen Özdilli, Ankara-İstanbul arası mekik dokuduğu için evliliğini, “Evliya Çelebi gibi olacağız” benzetmesini açıkladı. Şu sıralar yemek kitabının başarısı, yeni televizyon programı ve evlilik kararıyla gündemde olan Gizem Özdilli ile merak edilen her şeyi konuştuk. Yeni fotoğraflarını da ilk kez hafta sonu ile paylaşan Özdilli, her zamanki gibi yine çok iddialı…

Gizem Özdilli kitabıyla ve aday gösterildiği Cookbooks Awards’a hakkında şunları söylüyor; “Gourmand World Cookbooks Awards, 17 yıldır düzenlenen ve 162 ülkenin yemek kitabı yazarlarının katıldığı bir yer. Daha önce İspanya, İngiltere, Çin ve Almanya’da yapılmış, iki yıldır da Paris’te düzenleniyor. Jüride çok önemli şefler ve gurmeler var. Ödül alırsak çok mutlu oluruz. Çünkü kitabımız, birçok dile çevrilecek ve uluslararası bir kitap olacak.”

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017