Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Gizem Soysaldı: “Evim Bana Huzur Veriyor”

Yeni film projesi ‘Sonsuz Bir Gün’ için heyecanlı olan Gizem Soysaldı, aynı heyecanı Kurtuluş’ta taşındığı yeni evi için de duyuyor. Bir önceki evine göre oldukça eski bir binaya taşınan güzel oyuncu, tavanı yüksek evde yaşamanın çok farklı olduğunu söylüyor.
Gizem Soysaldı: “Evim Bana Huzur Veriyor”
Tiyatro, dizi ve sunuculuk deneyimlerinden sonra ‘Sonsuz Bir Gün’ adlı sinema filmi ile karşımıza çıkan Gizem Soysaldı, Kurtuluş’ta taşındığı yeni evinin heyecanını duyuyor. Kurtuluş’ta 80 yıllık bir binanın en üst katında yaşayan Gizem Soysaldı, birkaç ay önce taşındığı evini son derece özgün ve hemen her odada karşımıza çıkan kitaplarla donatmış. “Ivır zıvırları çok sevmiyorum” diyen güzel oyuncu, tarihi değeri olan evinde modern ve klasiği dikkat çekici bir şekilde harmanlıyor.

Bir önceki evine göre oldukça eski bir binaya taşınan Gizem Soysaldı, tavanı yüksek bir evde yaşamanın çok farklı bir keyif olduğunu söylüyor. Gizem Soysaldı, yatırım amaçlı bir ev almayı düşündüğünün de altını çizdi.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017