Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Gizem Ve Bulmaca Çözmeyi Sevenler İçin Resonance

Birbirinden farklı hikayelere sahip dört kişinin beklenmedik şekilden hikayelerinin birbirine bağlandığı gizemli hayatların iç içe olduğu bir bulmaca oyunu.
Gizem Ve Bulmaca Çözmeyi Sevenler İçin Resonance
Her şey bir sabah Ed’in cep telefonun çalmasıyla başlıyor. Bir insanın cep telefonunun zil sesini tanıyamaması, yalnızlığın son noktası gibi görünse de tanıyamıyor bizim genç bu sesi. Nereden geliyor bu ses derken orayı burayı karıştırmayı, oyunda Ed’i sağa sola hareket ettirmeyi öğreniyoruz. Telefonu bulduktan sonra arayan numaranın iş yeri numarası olduğunu anlıyor kahramanımız. Ed’in iş yeri biraz değişik. Kendisi matematikçi, hem de deha düzeyinde bir matematikçi. Bir laboratuarda çalışıyor ve birlikte çalıştığı profesör Morales’in sesindeki endişeye bakılırsa laboratuarda işler hiç iyi gitmiyor.

Oyunda dört ana karakter bulunuyor. Her birinin farklı hikayeleri var. Bu hikayeler bir süre sonra birbirine bağlanıyor ve Ed’in çözmesi gereken gizeme ilişkin ipuçlarını oluşturuyor. Oyundaki seslendirmeler ve efektler gerçekten çok iyi. Heyecanlı bir sahne olduğunda, gözünüz piksellerin çokluğuna takılmıyor, bu sesler sanki oradaymış gibi olayı yaşamınızı sağlıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017