Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Gizli Bilgisayar Kullanımını Ortaya Çıkarın

Başkaları arkanızdan ne işler çeviriyor? Peki, bu kişiler bilgisayarınızda ne yapıyor? Tanıdıklarınız, bu kişinin siz olduğunu mu düşünüyor? Ücretsiz yazılımlarla hepsini öğrenebilirsiniz.
Gizli Bilgisayar Kullanımını Ortaya Çıkarın
Birilerinin, bilgisayar güvenliğinizin risk altında olduğunu bilmenizi istememesinin birçok nedeni olabilir. Bunlardan en belirgin olanı, bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılım bulaşmış olmasıdır. Sizin onayınız olmadan başkası bilgisayarınızı kullanıyorsa, bu durum ileride ciddi boyutlara taşınabilir. Peki, bu kişiler bilgisayarınızda ne yapıyor? Tanıdıklarınız, bu kişinin siz olduğunu mu düşünüyor? Neyse ki tüm bunları yanıtlamak artık çok daha kolay çünkü artık bilgisayarınızı e-postalarınız üzerinden bile takip edebilirsiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017