Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Global Şirket Nasıl Olunur?

40 ülkeye ticari jetler ve iş jetleri satan Embraer'in başkanı ve CEO'su olan Frederico Curado, şirketinin globalleşmede izlediği stratejinin, gelişmekte olan ülke şirketleri için de örnek olabileceğini söylüyor.
Global Şirket Nasıl Olunur?
Son dönemde şirket Brezilya dışında Portekiz, ABD ve Çin’de üretim yapıyor. Curado, global bir şirket haline gelmelerinde pazarlamaya verdikleri önemin etkili olduğuna inanıyor. “Tabii şirket içinde globalleşme ile tüm organizasyon ve yönetim de değişim geçiriyor. Ama ilk adım pazarlamaya önem vermek…

İyi bir pazarlama, güçlü Pazar araştırmaları yapmak, global pazarda, güçlü pazar araştırmaları yapmak, global pazarda kendini göstermek adına önemli… Global olmak için ilk olarak, dünya pazarlarındaki potansiyeli belirlemek gerekiyor. Satış ardından destek hizmetlerinin de pazarlama stratejisine göre şekillenmesi” gerekiyor diye konuşuyor Frederico Curado.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017