Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Gökçe Bahadır Boşanması İle İlgili Konuştu!

Hayat Bilgisi dizisiyle oyunculuk hayatına başlayan Gökçe Bahadır, Yaprak Dökümü dizisi ile tanındı. Ali Sunal ile yaptığı ve sadece altı ay süren evliliği ile ise çok konuşuldu. Gökçe Bahadır boşanması ile ilgili gizemi Tempo dergisine ilk kez bu kadar net anlattı.
Gökçe Bahadır Boşanması İle İlgili Konuştu!
Bu yıl, özel hayatınızda sıkıntılı bir dönem yaşadınız. ‘Geride kaldı’ mı?

Evet. Yaşanan yaşandı, biten bitti. Dönüp geriye bakmıyorum. Bitenlerin bana ne kattığına bakıyorum. Bundan sonraki hayatımda bana yol gösterecek, büyük ve ciddi bir sınav verdim. Şu an, işte böyle bir dönemdeyim.

Pişmanlık duydunuz mu?

Ne zaman başıma kötü bir şey gelse, sonu hep hayırlı olur. Felsefem bu.

Boşandıktan sonra uzun süre konuşmadınız. Bu sessizlik, medyanın merakını artırdı. Boşanmanız polemik konusu oldu. Bu süreci yaşamak daha yıpratıcı değil mi?

Çok konuşmak istemedim. Ne de olsa bir zamanlar evli olduğum biri. Başlarda sessizliği tercih ettim, çünkü ben bir şey söylüyorum, gazeteciler başka bir şey. Abartılıyor, çarpıtılıyor. Bir taraftan da, karşı taraf cevap veriyor. Sonunda, “Ben bu işten sıyrılamam” dedim ve hiç konuşmamaya karar verdim. Bu olayı başka türlü geride bırakamazdım. Ne yaşadığımı biliyorum, yakınlarım biliyor. Kimseye açıklama yapmak, ikna etmek ve inandırmak mecburiyetinde hissetmiyorum.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017