Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Goldmaster’dan Sigortam.net Müşterilerine Büyük İndirimler!

Sigortam.net müşterileri, Aralık ayı sonuna kadar elektronik sektörünün öncüsü Goldmaster’dan yapacakları alışverişlerinde geçerli indirim kuponu kazanıyor.
Goldmaster’dan Sigortam.net Müşterilerine Büyük İndirimler!
Türkiye’nin ilk ve en büyük online sigorta brokerı Sigortam.net ve Türkiye'de 38 yıldır elektronik sektörünün öncüsü, Türk tüketicileri en yeni ve en iyi elektronik ürünlerle buluşturmayı amaç edinmiş Goldmaster işbirliği ile Sigortam.net müşterilerine özel indirim kampanyası başlıyor. 1 Eylül 2013 tarihinde başlayan kampanya ile tüm Sigortam.net müşterileri Goldmaster’dan yapacakları belirli ürünlerdeki alışverişlerinde geçerli olmak üzere indirimler kazanacak.

Sigortam.net müşterileri 1 Eylül - 31 Aralık 2013 tarihleri arasında GoldMaster/Sigortam.netsayfasında yer alan birbirinden kullanışlı 11 ürün için %35'e varan indirimlerden yararlanacak.

http://shop.goldmaster.com.tr/asp/group/352/

Goldmaster Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?
Sigortam.net’ten hizmet almış tüm Sigortam.net müşterileri, GoldMaster/Sigortam.net sayfasında yer alan belirli ürünlerden yapacakları alışverişlerinde geçerli olmak üzere indirim kampanyasından yararlanabilirler. Kampanyadan yararlanmak ve poliçe satın almak isteyenler Sigortam.net adresinden işlem yapılabilirler ya da 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’ndan hizmet alabilirler.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017