Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Goldmaster'den Yönleme Cihazı İçinde Tablet Bilgisayar

Goldmaster, yeni yön bulma cihazı ve aynı zamanda Android tabanlı tablet bilgisayar olarak çalışan NAV 725 GPS PAD ile yön bulma cihazında çığır açtı.
Goldmaster'den Yönleme Cihazı İçinde Tablet Bilgisayar
GoldMaster, yön bulmaz cihazlarının geleceğini belirleyecek bir adım atarak, Türk tüketicisine 7 inç dokunmatik ekranıyla aynı zamanda Android tabanlı tablet bilgisayar olarak çalışan NAV 725 GPS PAD yön bulmaz cihazını sunuyor. Öyle bir yön bulma cihazı düşünün ki; 7 inç TFT dokunmatik ekrana, Android uygulamaları indirip yükleyebilme imkanına, Wi-Fi İnternet bağlantısına, sosyal ağlara erişme, oyun çoklu ortam ve eğlence uygulamaları desteğine sahip olun…

Tüm bunlar ve daha fazlası GoldMaster’ın Temmuz ayında piyasaya sunduğu 725 GPS PAD yön bulma cihazlarında bulunuyor. Türkiye’de ilk kez bir yön bulma cihazı aynı zamanda bir tablet bilgisayar özelliği taşıyor. GoldMaster, yaklaşık 8 aydır cihazların tasarımı üzerine çalışıyor. Özellikleri bakımından klasik bir yön bulma cihazının önünde geçen 725 GPS PAD; hayatın hızlı aktığı, teknolojinin her geçen gün geliştiği günümüzde ihtiyaç olmaktan ziyade ihtiyaç yaratıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017