Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Google Plus Hangouts Nedir?

Google'ın 2008'den itibaren ağırlık verdiği gmail üzerinden grup video hizmetinin yerini Google Plus'ın Hangouts'u almak üzere.
Google Plus Hangouts Nedir?
Gmail ekibinin geçtiğimiz hafta google blog üzerinden yaptığı açıklamaya göre; “Google Plus Hangouts ve buna bağlı doğrudan iletişi yöntemlerinin değişimi gerçekleşecek. Hangouts’un daha yüksek güvenilirlik ve gelişmiş kalitesi sunmak için Google ağ gücünü kullacaktır.”

Gmail Grup Video’yu sadece gmail hesabı üzerinden kullanılabiliyordu. Google Plus Hangouts ise hem Gmail hesabı sahibi kullanıcılar hem de Google Plus hesabı olanların hatta Android ve iOS araç sahiplerinin web ara yüzleri üzerinden de kullanabilmesine olanak sağlayacak.

Hangouts, evde/işte bilgisayarınızdan ya da hareket halinde Google Plus mobil uygulaması üzerinden arkadaşlarınızla, müşterilerinizle görüntülü görüşmenize olanak sağlayan bir Google çözümüdür. Bir hangout’a en fazla 10 kullanıcı katılabilirken Google Plus’taki gerek sizin arkadaş ve çevrelerinizden gerekse diğer çevrelerden katılım olması ve davet etmek mümkündür. Yine Google Plus Hangouts üzerinden Google oyun uygulamalarının oynanması mümkündür.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017