Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Google Plus Nedir? Nasıl Kullanılır?

Google Plus’ın nasıl kullanıldığına dair bilgisi olmayan muhakkak vardır. Bilinmeyen özellikleri ve uzman tavsiyelerini kullanarak Google+ deneyiminizi artırın. Google+’nın asıl özelliğinin ilginç gönderileri bulmak ve paylaşmak olduğunu unutmayın.
Google Plus Nedir? Nasıl Kullanılır?
Google+ diğer sosyal paylaşım sitelerinden biraz daha farklı. Sosyal medya gurusu ağızıyla tanımlamak gerekirse Google Plus çok daha asimetrik. Google+ arkadaşlarınızla haberleşmekten çok diğerlerinin paylaşımlarını takip etmeye yarar. Bu hizmet, tanınmış başka bir sosyal ağın daha modernleştirilimiş sürümüne benziyor.

Google Plus beş ana bölümden oluşuyor ve bunlardan en önemlisi akış adı verilen duvarınız. Burada takip ettiğiniz kişilerin gönderilerini, mesajlarını, videolarını, bağlantılarını görebilirsiniz. İlk adım için birkaç kişiyi eklemeniz gerekir. Gmail Google+’yla bütünleştirdiği için, giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan birkaç öneriyle birlikte kişi eklemek çok kolay olacak!

Çoğu Google servisi kullanımı kolaylaştırmak ve hızlandırmak için klavye kısayolları içeriyor. Facebook’unkilerden çok daha kapsamlı. Yayından hızlıca gezinmek için boşluk tuşuna basın aynı anda bastığınızda en tepeye çıkacaksınız. [J]’ye bastığınızda, yayınınızdaki bir sonraki gönderiye gideceksiniz. [K]’ye basarsanız da bir önceki gönderiye ulaşacaksınız.

Google+ tamamen içerik oluşturma ve bu içeriği paylaşmakla ilgili. Eğer son zamanlarda birçok kişinin yaptığı gibi bu platformu bir tür blog olarak kullanıyorsanız, biçimlendirme için tasarlanmış kısayolları fark etmişsinizdir.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017