Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Google + Sosyal Ağ = Google +

Google + ile sosyal medyaya beta seviyesinde yeni bir servis sunan firma, Photovine ile de yeni fotoğraf paylaşım sitesini hayata geçiriyor.
Google + Sosyal Ağ = Google +
Google geçtiğimiz günlerde yeni servisi Google+'ı hizmete sundu. Hizmetten faydalanmak için şimdilik davet edilmek gerekiyor. Şu an kapalı bir beta sürümü olarak düşünebileceğimiz Google+, bir sosyal ağ. Daha önceleri de sosyal ağ dünyasına girmeye çalışan Google, pek başarılı olamamıştı. Orkut, Lively, Latitudei Wave ve Buzz gibi değişik projelerle sosyal ağları yakalamaya çalışan Google'ın bu servisleri genellikle kısa ömürlü oldu. Yaşam süreleri uzun olanlarsa Facebook, Twitter ya da Forsquare gibi sitelerden kendilerine pay alamadılar. Fakat bu sefer Google, dersine iyi çalışmış gibi gözüküyor. Öncelikle daha önceden geliştirilmiş ve pek başarılı olamamış tüm servisler Google+'a hazırlık gibi değerlendirebiliriz.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Google ve Google+

Dergilerde yayınlanan Google ve Google+ ile ilgili haberleri buradan okuyabilirsiniz..

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017