Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Goran Bregovic 26 Eylül’de Ankara’da!

Balkan müziğini coşkusu ve hüznüyle evrenselleştiren Goran Bregovic, 5 yıl aradan sonra 26 Eylül Çarşamba akşamı, Ankara’da ODTÜ Vişnelik Çim Amfi’de Ankaralılarla keyifli bir müzik ziyafeti verecek.
Goran Bregovic 26 Eylül’de Ankara’da!
Her yaşam kabına sığan, taşan ve buharlaşıp yeniden yağan, neşe ve hüzünlü bir araya getirirken kıvamında bir sinerji yaratan Goran Bregoviç, çok sesli müziği ile çok yakından tanıdığımız bir dost gibi girdi hayatımıza…

“Düğün ve Cenaze” adlı orkestrasıyla birlikte, hayatın kendi dinamiği içinde yaşanan tüm olaylarla şakalaşarak, bu yaşamın tüm getirilerini olduğu gibi kabul ediyor. Müziğiyle bu kabullenişi o kadar net ortaya koyuyor ki, notlar tüm duygu perdelerinde geziniyor.

Balkanların çok kültürlü yapısını yansıtan geleneksel müziğiyle, popüler müziğin birleşimi her seferinde fark yaratarak karşımıza çıkıyor.

Goran Bregovic, 5 yıl aradan sonra yani 26 Eylül Çarşamba akşamı, Ankara’da ODTÜ Vişnelik Çim Amfi’de Ankaralılarla buluşuyor. The Weeding & The Funeral Band (Düğün ve Cenaze Orkestrası) ve müzik kariyerine sığdırdığı 21’in üzerinde albümünün en güzel parçaları ile yine keyifli bir gece yaşatacak.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017