Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Göreme... Perili Park

Her biri farklı bir hikaye anlatan doğanın benzersiz perilerinin, kadim kalıntıların, güzel atların ve çeşit çeşit üzümlerin yurdu Kapadokya. Nevşehir il sınırlarındaki Göreme...
Göreme... Perili Park
Her biri farklı bir hikaye anlatan doğanın benzersiz perilerinin, kadim kalıntıların, güzel atların ve çeşit çeşit üzümlerin yurdu Kapadokya. Nevşehir il sınırlarındaki Göreme Milli Parkı, bu özel diyarın kalbi durumunda. Açık hava müzesiyle ünlü Göreme ve Zelve, kalesiyle ünlü Uçhisar ve Ortahisar, Ürgüp, Çavuşunin. Feridun Andaç milli parkı ve perilerin sırlarını Atlas için yazdı.

Erciyes Dağı ile süslü Ortahisar Kalesi akşama doğru günbatımı renkleriyle yıkanıyor. Kaleyi çeviren Ortahisar beldesi, Göreme Tarihi Milli Parkı sınırı içinde bulunan yerleşimlerden biri.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Göreme

Dergilerde yayınlanan Göreme ile ilgili haberleri buradan okuyabilirsiniz...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017