Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Gossip Girl Dizisinde Bu Sezon Bizi Neler Bekliyor?

Geniş bir izleyici kitlesi bulunan, skandalı bol dizi, altıncı ve son sezonuyla dönecek; ancak fazla kalmayacak, vedalaşıp gidecek...
Gossip Girl Dizisinde Bu Sezon Bizi Neler Bekliyor?
Kristen Bell’in seslendirdiği, henüz görülmemiş bilge blog’cu “Gossip Girl” tarafından anlatılan ve New York Manhattan’ın Yukarı Doğu Yakası’ndaki ayrıcalıklı gençlerin hayatları etrafında dönen dizide Serana, Blair, Chuck, Nate ve Dan başta olmak üzere karakterler arasındaki aşk, arkadaşlık ve çıkar ilişkilerini anlatıyor.

Daha önceden son sezon olması planlanan beşinci sezon yani geçen sezon karakterlerin en çok olgunlaştığı sezondu. Sezon sonunda Blair hamile olduğunu öğrendi ancak bir kaza sonucu bebeğini kaybetti. Ayrıca hayatındaki iki adam Dan ve Chuck arasında bir seçim yaptı. Serena ise şehri terk etti.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017