Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Goya Zamanının Tanığı Sergisi Devam Ediyor

Goya Zamanının Tanığı Gravürler ve Resimler sergisi kapsamında 4-12 yaş gruplarına yönelik hazırlanan eğitim etkinlikleri 28 Nisan – 24 Haziran tarihleri arasında Pera Müzesi’nde.
Goya Zamanının Tanığı Sergisi Devam Ediyor
Goya Zamanının Tanığı Gravürler ve Resimler sergisi kapsamında 4-12 yaş gruplarına yönelik hazırlanan eğitim etkinlikleri 28 Nisan – 24 Haziran tarihleri arasında Pera Müzesi’nde. Gizemli Hayalgücüm eğitim programında çocuklar, Avrupa resminin en özgün sanatçılarından ve modern resmin öncülerinden biri olan Francisco de Goya’nın dünyası ile tanışacak, Goya’yı keşfedecek ve gözlemledikleri eserlerden yola çıkarak kendi yapıtlarını üretmeye çalışacaklar. 28 Nisan ile 24 Haziran 2012 tarihleri arasında hafta sonları yapılacak eğitim programları sanatçı ve eğitmen Leyla Sakpınar eşliğinde, farklı malzeme ve tekniklerle gerçekleşecek.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017