Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Göz Çevresi Estetik Ameliyatları

Aşka davet eden estetik ameliyatlar diye bir karam olduğunu biliyor muydunuz? Özellikle göz çevresi operasyonlarına bu ad veriliyor. Detayları çok merak ettik ve sizin için hemen uzmanına sorduk.
Göz Çevresi Estetik Ameliyatları
Anatomik açıdan beynin sinirsel uzantısı olarak dış ortamla direkt bağlantı kuran yegane yapılar olan gözlerimiz ve çevresi, ruh halimizin dışavurum penceresi. Bilinçaltı, duygu ve düşünceler çoğunlukla gözlere yansıyor yani gözler bir anlamda kalbin aynası haline geliyor.

İlk bakışta etkileyici gözlerin çekiciliği çoğu zaman aşka dönüşebilmekte. Ancak yaşlanmanın ilk belirtilerinin de ortaya çıktığı göz çevresini kalıcı olarak gençleştirmek, etkileyici ve kıskanılacak hale dönüştürmek artık bir günde tamamlanan işlemlerle mümkün. Estetik ve Plastik Cerrah Doç. Dr. Tayfun Türkaslan, etkileyici ve çekici gözlere kalıcı olarak nasıl sahip olunabileceğini anlatıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017