Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Gözden Kaçan 8 Sağlık Riski

Uzmanlar yıllardır zararlı olduğu bilinen alışkanlıklarla ilgili birçok araştırma yapıyorlar. Ancak 8 alışkınlık var ki uyarılara rağmen sonlandırılamıyor. Bunların neler olduğu ve neden risk taşıdıklarını araştırdık...
Gözden Kaçan 8 Sağlık Riski
1. Telefonu Kulağa Dayayarak Konuşmak

Cep telefonuyla çok fazla konuşan insanların beyin tümörüyle karşılaşma olasılık daha yüksek. Yapılan araştırmalara göre kablosuz tüm cihazlar genel halk sağlığı için büyük bir risk oluşturuyor. Araba kullanırken mesajlaşma ya da telefonla konuşma kaza riskinizi fazlasıyla arttırıyor.

2. PVC Duş Perdeleri

Plastik kokusunda dahi anlayabileceğiniz PVC duş pereleri içeriğinde pek çok zarar kimyasal bulunduruyor. Bu perdeler kısa vadede baş ağrısı ve mide bulantısına neden olabilirken uzun vadede kanserojen etkiler doğurabiliyor. Bu nedenle kumaş olanlardan asla vazgeçmeyin.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017