Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Granda Ocean Open Heart Saatlerin Özellikleri

İsviçreli saat üreticisi Edox’un en yakın ayrıcalıklı koleksiyonlarından Granda Ocean’ın göz alıcı Open Heart versiyonu, tüm saat meraklılarının ilgisini çekecek kalite ve tasarıma sahip.
Granda Ocean Open Heart Saatlerin Özellikleri
İsviçreli saat üreticisi Edox’un en yakın ayrıcalıklı koleksiyonlarından Granda Ocean’ın göz alıcı Open Heart versiyonu, tüm saat meraklılarının ilgisini çekecek kalite ve tasarıma sahip. Dinamizm ve zarafetli bir araya getiren model, isminden de anlaşılacağı üzere kalbini kullanıcısına açmış durumda. Grand Ocean Open Heart, kullanıcıya güvenilir bir mekanizma ve el yapımı kompleks kasayla birlikte eşsiz bir deneyim sunarken, kadrandan saatin kalp atışlarını izleyebilmek ayrı bir keyfe dönüşüyor .

ETA 2824 bazlı EDOX 85 makinesini kullanan Grand Ocean Open Heart’ın kasa çapı 41, yüksekliği ise 12 mm. Kasa arkasına özel olarak işlenmiş dünya haritası Grand Ocean ruhunu ortaya koyarken, arkadaki pencereden de etkileyici makine manzarasını görebilmeniz mümkün.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017