Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

'Grup Sağlık' İle İşyerinizde Motivasyonunuzu Sağlayın

İşletmeler, grup sağlık sigortası yaptırarak, hem çalışanının sağlığını güvence altına alıyor hem vergi avantajı sayesinde gelirini koruyor hem de çalışanlarda motivasyonu sağlıyor.
'Grup Sağlık' İle İşyerinizde Motivasyonunuzu Sağlayın
Çalışanının sağlığını güvence altına almak isteyen işletmeler tarafından tercih edilen ‘grup sağlık sigortaları’ sunduğu avantajlar ile son yıllarda hem işverenlerin hem de çalışanların gözdesi oldu. Öyle ki, bu uygulama iş arayanların şirketin sunduğu avantajlar arasında aranı oldu. Aynı zamanda işverenlerin çalışanına “seni önemsiyorum” mesajı olarak da algılanan grup sağlık sigortası uygulaması, iş yerinde birliği de sağlıyor. Çalışanın motivasyonu ve işyerine bağlılığı da artıyor.

Grup sağlık sigortasının sigortalı profilini, belirli bir çalışan sayısına ulaşmış, tüzel kişilikler oluşturuyor. Ağırlıklı olarak uluslararası ortaklıkları olan ve kendi sektöründe insan kaynakları uygulamaları ile adından söz ettiren kurumların faydalandığı grup sağlık sigortasını, küçük ve orta boy işletmeler de yaptırabiliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017