Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Gül Kaynak’ın Zayıflama Sırları

D-Life Sağlıklı Yaşam Yatırımları Koordinatörü Gül Kaynak; az yemek, çok su içmek, doğal beslenmek, pozitif düşünmek ve spor yapmak gibi temel yaşam prensipleri doğrultusunda yepyeni bir hayatın sırlarını paylaşıyor. Bedenlerinden mutlu olmayanlara, “Tünelin ucundaki ışık hiç de uzak değil!” diyor.
Gül Kaynak’ın Zayıflama Sırları
Detoks ve sağlıklı yaşam merkezi D-Life’ın huzurlu ve yemyeşil bahçesinde, avokadolu salata ve meyve suları eşliğinde Gül Kaynak’la doğal yaşamın pozitif etkilerini, arınmaya ve yeniden doğuş konuşmak üzere buluşuyoruz. Bahçede merkezin yoga yapan misafirlerini seyrederken Gül Kaynak; aldığı turizm ve otelcilik, uluslararası ilişkiler eğitimi sonrası nasıl beslenme ve detoks uzmanı olduğunu anlatıyor. Böylece bir yaz macerası olarak Türkbükü’nde açtıkları Spa merkezi, ardından kurulan şubeler ve otellerde düzenledikleri detoks haftalarıyla kurumsal iş hayatının kaousundan sonra kendini nasıl bulduğunu öğreniyoruz.

Tayland’da yedi günde yedi kilo kaybedip, ardından detoks sonrası program uygulayarak üç ayda 22 kilo daha verince bu işe girmeye, çeşitli kürler deneyip farklı sertifika programlarına katıldıktan sonra tecrübelerini paylaşmaya karar veriyor.

Tayland’da nasıl bir değişim geçirdiniz?

İlk detoks tecrübemi, Tayland’ın Samui Adası’nda yaşadım. İlk defa yedi kilo verdiğimde bunun bir rüya olduğunu düşünmüştüm. Yoyo diyeti değil, kalori saymak değil, ağır sporla yediklerinizi eritmek hiç değil. Biriktirdiğiniz toksinleri vücuttan atmak, çöplüğünüzü boşaltmak… Sonrası asidik-alkali beslenme dengesini öğrenip uygulamakla oldu.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017