Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Gülben Ergen Selülitleri Hakkında Konuştu!

Boşanması, yeni klibinde giydiği kıyafetleri ve tarzı, kimlerle mesajlaştığı ve son olarak selülitleri… Kendisinin, “Artık eskisi gibi değil, farklılaşıyor” dediği basın ne çok Gülben Ergen adını geçiriyor haberlerinde son günlere.
Gülben Ergen Selülitleri Hakkında Konuştu!

Kendisinin, “Artık eskisi gibi değil, farklılaşıyor” dediği basın ne çok Gülben Ergen adını geçiriyor haberlerinde son günlerde. Boşanması, yeni klibinde giydiği kıyafetleri ve tarzı, kimlerle mesajlaştığı ve son olarak selülitleri… O ise selülit tartışmalarına son noktayı, Selülitlerim sermayem değil” diyerek koyuyor ve bedeniyle barışık olduğunu söylüyor. Tek gerçeği ise, annelik!

Elele dergisi Temmuz sayısında son zamanlarda çok konuşulan Gülben Ergen ile bir röportaj gerçekleştirdi. İşte o röportaj…

Gündemde olmak! Yine son günlerde Türkiye sizi konuşuyor. Bu sizi sıkmıyor mu artık?

Katiller de meşhur, ressamlar da meşhur. Zeki Müren gibi düşünemiyorum. Reklamın iyisi, kötüsü, her türlüsü kabulüm değil. Yani, gereksiz bir gündem. Çocuklarımla denize girerken tenimin içindeki dokuların 20 gündür magazin, ekonomist, politikacı, kadın hakları, feministler, dostlar, düşmanlar tarafından toplanıp tartışılması yazılması yorumlanması… Gereksiz buluyorum bunları. Eğlenmekten başka, gülmekten başka çarem yok.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017