Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Gülcan Arslan Kimdir?

Bir Çocuk Sevdim adlı dizide saf ve duru güzelliğiyle dikkatlerimizi çeken Gülcan Arslan’ın naif görüntüsünün ardında son derece esprili ve cana yakın genç bir kadın gizleniyor. “Her zaman oyuna varım diyen bir halim var” diyen Arslan aşıkken de bambaşka diyarlara uçtuğunu söylüyor.
Gülcan Arslan Kimdir?
Bir Çocuk Sevdim adlı dizide saf ve duru güzelliğiyle dikkatlerimizi çeken Gülcan Arslan çok güzel yemek yapıyor, ilgiden şımarmayı hastalıklı bir durum sayıyor, bazen çok nemrut olabiliyor… Bunları kendi söylüyor. Ben mi? Gülcan Arslan nasıl bir kız diye soracak olanlara, ilk etapta hiç öyle karakterinin özelliklerini sıralamayacağım kusura bakmayınız. Göz var nizam var, Gülcan Arslan her şeyden önce çok güzel bir kadın. Kıskanılası; ama mütevazılığıyla bu durumunu hayranlığa çevirmeyi de başaran biri.

Gülcan Arslan’la ilgili internette ‘Hüzünli bir güzelliği var’, ‘Makyajsızken de çok güzel’, ‘Çok masum ve doğal bir güzellik’, ‘Bir Çocuk Sevdim’i izleme sebebim’ şeklinde sözcükler dolanıyor. Bunların hiç biri yanlış değil.

Kamuflaj montu, beyaz tişörtü, yeşil pantolonu ile Grand Hyatt Hotel’in 212 numaralı odasından içeri girdiğine, bunu bir kez daha idrak ettik. Gayet sıradan kıyafetler içinde bile, kendini belli eden bir havası var. Önce mesafeli biri sandık ama yanılmışız. Biraz yaklaşınca, komik, akıllı ve karakter sahibi olduğunu keşfediyorsunuz. O iyi kızlardan…

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017