Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Gülcan Odabaş Kimdir?

Bu ay ki güzelimiz bir farklı güzel. Yaptığı hareketlerle, ilerlediği yolda her zaman kendisine hayran bıraktıran bir modelimiz Gülcan Odabaş. Ankara Kızları’nın keşfettiği bu güzel, Miss Model Of Turkey’e kadar serüveni seyir ediyor. Peki, Gülcan Odabaş kimdir?
Gülcan Odabaş Kimdir?
Evos Angels dergisinin bu ay ki güzeli Gülcan Odabaş. Yaptığı hareketlerle, ilerlediği yolda her zaman kendisine hayran bıraktıran Gülcan Odabaş, Ankara’da doğmuş. Gülcan Odabaş, Hacettepe Üniversitesi maliye bölümünden mezun olmasına çok az kalan, işten ve okuldan kalan vakitlerinde ailesi ve arkadaşlarıyla geçiren, bunların yanı sıra bazen kendi kendine kalmayı seven, kitap okuyan, oyunculukla ilgilenen, kendi kişisel bakımına fazlasıyla düşkün biri.

İlk olarak Joker Ajansın sahibi Burak Özdemir’in yapmış olduğu Ankara Kızları güzellik yarışmasına katılan Gülcan Odabaş, ardından Miss Model Of Turkey’e katıldlı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017