Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Gülşen...Aşkla Parlayan Bir Yıldız

Sesi, şarkıları dinleyicilere iletken bir tel gibi birebir geçiriveren yorumu, stili ve havasıyla Gülşen, yıldız vasfını en iyi dolduran müzisyenlerden birisi.
Gülşen...Aşkla Parlayan Bir Yıldız
Sayfalarımıza en seksi haliyle poz veren sanatçı, yeni single'ı Yeni Biri'yle enerjisini boşaltmış, adeta yenilenmiş. Her adımını aşkla atan Gülşen'in hayatında single'ı dışında "yeni biri" yok. Sanatçı bu aralar sadece gece uğrayan ilham perileriyle aşk yaşıyor.

Dergiden bir Gülşen geçti. Bütün hoşluğu, hanımefendiliği ve her bir zerresinde parlayan star ışıltısıyla. Bugüne kadar tanıdığımız yerli ünlü kalıplarına uymayan, başka bir hamura sahip bir kadın. Bir insan hem havasıyla insana ne diyeceğini unutturup hem de son derece gerçek bir empati duygusuyla "Röportaj sizin için nasıldı? Fotoğraflar içinize sindi mi?"

Haberin tamamı için tıklayınız...

Gülşen

Dergilerde yayınlanan Gülşen ile ilgili haberleri buradan okuyabilirsiniz..

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017