Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılır?

Araştırmalara göre genellikle insanların tanışınca ilk baktıkları yer gülümsemenizdir. Hiçbir şey sağlıklı ve ışık saçan bir gülümseme kadar, kişiliği, enerjiyi ve güveni ifade edemez.
Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılır?
Gülüş tasarımı, sizin birtakım kişisel istekleriniz ile sağlık , doğallık ve fonksiyonu birleştirerek size özel ideal gülümsemeyi planlamak ve yaratmaktır. Burada hedeflenen hastamızı ilk bakışta yeni yapıldığı anlaşılan çok beyaz veya güzel şekilli dişleri yapıp göndermek değil tam tersine hemen fark edilemeyen ve yüzüyle bütünleşmiş dişlere kavuşturmak olacaktır.

Günümüzde pek çok ürün ve uygulama daha genç görünmemizi sağlıyor. (Kırışık önleyici kremler kozmetik malzemeler, cilt gerdirme operasyonları vb) Gülüşü gençleştirmek bu uygulamalar içinde en etkili olanlarındandır. Biz yaşlandıkça gülümsememizde küçülür. Ust dudagımız yer çekimi etkisi ile çöker, vermillion border(dudağın içi) incelir. Yıllar içinde dişlerimiz aşınır. Burun ucu çene ucu mesafesi birbirine yaklaşır. Yani yüzün alt 1/3 `ü kısalır. Yüzün alt 1/3`ündeki yumuşak dokular, çene kemikleri ve dişler tarafından desteklenir. Dişlerimizi kapattığımızda (özellikle arka dişler) meydana gelen yükseklik bu destek için çok önemlidir.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017