Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Güneş Sigorta'dan Elektrikli Araçlara Yeşil Kasko

Güneş Sigorta, elektrikli araçlara özel olarak geliştirdiği Yeşil Kasko ile yüzde 100 elektrikli motora yüzde 100 güvence sunuyor.
Güneş Sigorta'dan Elektrikli Araçlara Yeşil Kasko
Güneş Sigorta, Yeşil Kasko kapsamında elektrikli araçları, Türkiye’de ilk kez bataryaları ile birlikte sigortalıyor. Yeşil Kasko Paketi'nde elektrikli araçlar, bataryaları ile birlikte sigortalanıyor ve çarpmadan çalınmaya, terör olaylarından sele kadar birçok riske karşı teminat altına alınıyor. Elektrikli araçları tercih ederek çevre bilincini gösterenlerin yanlarında yer almak için özel olarak geliştirdikleri Yeşil Kasko’yu son derece önemsediğini ve ürün geliştirme sürecinin her aşamasında bilfiil bulunduğunu belirten Güneş Sigorta Genel Müdür Serhat Süreyya Çetin, “Teknolojinin gelişimi ve globalleşme ile birlikte tüm dünyada tüketici eğilimleri her gün değişiyor, beklentiler farklılaşıyor. Bu nedenle biz de her gün, sigortalarımız şu an belki farkında bile olmadıkları olası riskleri düşünerek kendimizi geliştiriyor ve değişen yaşam koşullarına göre karşılayabilecekleri, riskleri teminat altına alacak ürünlerle karşılarına çıkmak için çalışıyoruz. Yeşil Kasko da bu bakış açımızın bir yansıması” dedi.

Kuruldukları günden bu yana, doğal kaynakların doğru kullanılması ve çevrenin korunması konularına duyarlılıkla yaklaştıklarını ifade eden Çetin, sözlerini şöyle sürdürdü: "Kendimizi yalnızca gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projeleri ile sınırlamıyoruz. 3 yıldır elektriğimizin bir bölümünü karşıladığımız Güneş Enerjisi Santrali projemiz ve desteklediğimiz İtü Güneş Arabası Takımı'nın yanında, bu duyarlılık çalışanlarımızdan binamıza, şirketimizin genlerine işlemiş durumda. Çevreye verdiğimiz değerin bir göstergesi olarak sigorta sektöründe bir ilk olan Yeşil Kasko'yu pazara sunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Gerek geliştirdiğimiz ürünler gerek gerçekleştirdiğimiz projelerle geleceğe yatırım yapmaya, daha güvenli yarınlar yaratılması için çalışmaya devam edeceğiz."

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017