Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Güneş Sigorta'dan Konut Sigortalarında Yüzde 10 İndirim

Güneş Sigorta, ''Güneşli Ev'' ve ''Güneşli Ev Ekstra'' ürünleri ile sigortalılarına ''dört dörtlük koruma'' sunuyor.
Güneş Sigorta'dan Konut Sigortalarında Yüzde 10 İndirim
“Güneşli Ev Ekstra” ve “Güneşli Ev” ürünleri ile sigortalılarına “dört dörtlük koruma” sunan Güneş Sigorta, konut sigortalarında gerçekleştirdiği %10 indirimle sigortalılarının yanında yer alıyor.

Güneş Sigorta, tüm ürünlerinde yangın, infilak, yıldırım gibi standart teminatların yanında sigortalılarını, evlerini ve huzurlarını tehdit eden pek çok riske karşı güvence altına alıyor. Güneşli Ev ve Güneşli Ev Ekstra ürünlerinde, belirtilmesi halinde değerli eşyaların tümünü kasa şartı olmaksızın teminata dâhil eden Güneş Sigorta, Güneşli Ev Ekstra ürününde banka kasasında bulunan eşyaları da teminat kapsamına alıyor.

Güneşli Ev Ekstra ayrıca garajdaki araçlardan çevre düzenlemesine, akvaryum teminatından gıda bozulmasına kadar her türlü ihtiyaca cevap veriyor. Güneşli Ev ve Güneşli Ev Ekstra ürünlerinde kira kaybı da teminat altına alınıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017