Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Güneşten Korunma Yolları

Cildin doğal bir korunma reaksiyonu olan bronzlaşma, bütün zararlı etkilerine karşı, özellikle hanımlar arasında hala güzel ve sağlıklı görünmenin bir göstergesi olarak vazgeçilmez bir durum. İnsanlar güneş ışınları altında eşit değildir ve güneşten korunma yolları farklıdır.
Güneşten Korunma Yolları
Bronzlaşma, bütün zararlı etkilerine karşı, özellikle hanımlar arasında hala güzel ve sağlıklı görünmenin bir göstergesi olarak vazgeçilmez bir durum. İnsanlar güneş ışınları altında eşit değildir. Bu tamamen foto tipinize bağlıdır. Foto tipimiz cildimizin, saçımızın rengine, bronzlaşmaya olan eğilimimize ve güneş yanıklarına karşı hassasiyetimize göre belirlenir. Bu özellikler genetik yapımızla alakalıdır.

Cilt tipinize uygun güneşten korunma yöntemleri farklılık gösterir. 6 farklı fototip vardır. Bunlardan ilki kızıl saçlı, cildi sütbeyaz, güneş yanığına aşırı hassas, bronzlaşma olmaz, 50+güneş koruma faktörü ürün kullanılmalıdır.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017