Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Güney Evleri’nin Etnik Tasarımları...

Orta Asya, Uzakdoğu, Anadolu ve Afrika kültürlerinin belirgin özelliklerini taşıyan etnik ürünleri, geçmişin büyüleyici izlerini tekrar yaşatmak için bir araya getiren Modern Tarih, sanatsever ve koleksiyon meraklılarının içerisinde kaybolmak isteyeceği bir mekan.
Güney Evleri’nin Etnik Tasarımları...
Bahçe, teras ve dış mekanlar için büyüleyici sanat eserleri, seçkin antikalar ve dekoratif objeleriyle yaşam alanlarına farklı bir ruh katan Modern Tarih, küçük bir detayla gözle görülür değişiklik yapmak isteyenler için birbirinden şık alternatifler sunuyor.

Günümüzün fabrikasyon ürünlerinin aksine mağazadaki her ürün tek ve el yapımı olma özelliği taşıyor. Her ürününü onu yıllarca kullanacak kişinin sırlarına yenilerini ekleyecek bir hikayesi var. Orta Asya, Uzakdoğu, Anadolu ve Afrika kültürlerinin etnik özelliklerini taşıyan antika konsollar, bank ve tabureler, sandıklar, bahçe ve terasla özel objeleriyle Modern Tarih, evlerin alışılagelmiş görüntüsüne farklı bir derinlik katıyor.

İstanbul Çukurcuma’da eşine az rastlanır bir yaşamın kapılarını aralama imkanı sunan Modern Tarih ile geçmişte esrarengiz hisler yaratan tasarım ruhunu evinizde hissedeceksiniz…

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017