Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Güral Otel Afyon’dan Sonra İstanbul’da!

Kütahya ve Sapanca’nın ardından geçtiğimiz günlerde üçüncü otelini Afyon’da açan Güral Ailesi, yeni hedef olarak İstanbul’u belirledi. NG Hotels & Resorts İcra Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, dördüncü oteli İstanbul’da açmak için yer arayışında olduklarını söyledi.
Güral Otel Afyon’dan Sonra İstanbul’da!
Kütahya Seramik ve Kütahya Porselen’in yanı sıra turizm sektöründe de etkinliğini artırmaya karar veren Güral ailesi, şu an Sapanca, Kütahya ve Afyon’da yer alan otel zincirine yeni adresler daha ekleyecek.

Geçtiğimiz günlerde Afyon’da Türkiye’nin en büyük termal otelini açan NG Hotels & Resorts İcra Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, bu alanda yatırımlarının süreceğini açıklıyor. Ailenin turizm işlerinin başında olan Hediye Güral Gür otelcilik işinde yeni yatırımlarının uzun zamandır yer almak istedikleri İstanbul’da olacağını belirtiyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017