Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Güzel Bacaklara Nasıl Sahip Olunur?

Selülitlerden rahatsız olma sezonu açıldı. Bacaklarda selülit dışında leke ve yağ fazlalığı gibi sorunlar da görülebiliyor. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ayşen Bilge Sezgin, güzel bacaklara kavuşabilmenin sırlarını anlattı.
Güzel Bacaklara Nasıl Sahip Olunur?
Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ayşen Bilge Sezgin, güzel bacaklara kavuşabilmenin sırlarını anlattı. Selülitin neden oluştuğu hakkında bilgi veren Sezgin, leke ve yağ fazlalığı gibi bacak sorunlarından bahsetti.

Egzersiz ve diyete rağmen bacaklarda diz içleri, bacak içleri, basen bölgelerinde yoğun yağ birikimi varsa, yapılması gereken işlem, liposucation. Lazer lipoliz ve liposuction yöntemleriyle bu yağlardan kurtulmak mümkün. Genellikle tek seans yeterli oluyor. Lipoliz ve lipsuction sonrası tam olarak şekle girmesi 3-4 haftayı buluyor, bu esnada özellikle yüzmek çok yararlı ama güneşten uzak durmak veya gölgede istirahat etmek daha uygun.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017