Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hafta Sonu Dergisi 45 Yaşında!

Hafta Sonu Dergisi, 45 yaşını Yeni Rakı’nın desteğiyle sanat, cemiyet ve basın dünyasının ünlü isimlerinin katıldığı muhteşem bir gazino eğlencesiyle Günay Restaurant’ta kutladı.
Hafta Sonu Dergisi 45 Yaşında!
Türk basınında gerçek bir efsane olarak kabul edilen Hafta Sonu Dergisi, 45. Yaşını Günay Restaurant’ta düzenlenen muhteşem bir gazino eğlencesiyle kutlandı. Yeni Rakı’nın desteğiyle yapılan gece Yeni Rakı Fasıl Grubu’nun gösterisiyle başladı.

Programın sunuculuğunu üstlenen Ahmet Selçuk İlkan ile ‘mikrofonların efendisi’ sayılan Halit Kıvanç, Hafta Sonu’yla ilgili çok özel anonslar yaptılar. Halil Karaduman ve saz arkadaşlarının eşliğinde sahneye çıkan gecenin assolisti Muazzez Ersoy, birbirinden güzel şarkılarıyla herkesten büyük alkış aldı. Ersoy’a bir şarkısında Adnan Şenses eşlik ederken, klarnet ustası Hüsnü Şenlendirici’nin gösterisi ayakta alkışlandı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017