Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hakan Akkaya Hakkında Bilinmeyenler

Yeni nesil başarılı modacıların en iyi örneklerinden biri de Hakan Akkaya. Televizyonda sunduğu programla giyim konusunda ayrıntıların önemini vurgulayan Akkaya, birçok özel projeye imza atıyor. İşte Hakan Akkaya hakkında bilinmeyenler…
Hakan Akkaya Hakkında Bilinmeyenler
Bir modacı olarak kariyeriniz nasıl başladı? Yola çıktığınızda aklınızda olanlarla bugün aklınızda olanlar arasında nasıl bir kıyaslama yaparsınız?

Hakan Akkaya: Modaya ilgim ilkokul yıllarında “Cesur ve Güzel dizisini izleyerek başladı. Profesyonel olarak modayla ilgilenme kararı aldığımda ilk 10 yılımın planını yapmıştım bile. Allah’a şükür koyduğum hedeflerin dışına çıkmadım ve hala aynı yolda devam ediyorum.

Kıyafet tasarlarken üzerinde durduğunuz konu hangisidir?

Hakan Akkaya: Her zaman şıklıktan yanayım. Kıyafet tasarlarken çıkış noktam şık detaylardır. Sade ve şık tasarımlar benim için her zaman güzeldir. Bugün herkes kendi modasını yaratabiliyor. Sizce moda kavramı nasıl değişiyor? Moda çok hızlı değişen bir durum. İnsanlar artık kendi tarzlarıyla oynamayı ve kendi tarzlarına göre modayı uyarlamayı öğrenmeye başladılar.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017