Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hakan Altun’un Son Albümü 'Senden Sonrası'

Şamata Magazin dergisi bu ay Hakan Altun ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdi. Geçtiğimiz ay 10. albümünü çıkaran Hakan Altun son albümü ‘Senden Sonrası’nı anlattı.
Hakan Altun’un Son Albümü 'Senden Sonrası'
Kimi zaman ‘Hani Bekleyecektin’ dedi giden sevgiliye, kimi zaman sen benim ‘Nefesimsin’ dedi sitemlerle, kimi zaman ‘Yaralı Bir Aşkın Öyküsü’nü anlattı dizelerde… Kimi zaman ‘Bir Telefon’ bekledi gecelerde, kimi zaman ben ağladım, ‘Sende Ağla’ diyerek ayrılığın günahını yükledi giden omuzlara… ‘Yaşadıklarımdır anlatmaya çalıştığım’ diyerek, aşka dair yaşadığımız bütün duyguların tercümanı oldu. Ve şimdi de ‘Senden Sonrası’ diyerek geçtiğimiz ay 10. albümünü çıkardı.

Ş.M.: Senden Sonrası peki Ondan sonrası zor mu gerçekten?

Ayrılık süreci zor dönemler tabi ki ama bir şekilde atlatıyorsunuz. Bu albüm direk, Ondan sonrasına ait değil. Şu an hayatımda kimse yok, ben mutlu olduğum dönemlerde hüzünlü şarkılar yapıyorum. Aşk zaten üretim sürecini de geliştiren bir duygu.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017